Вселенная WEALTH the minecraft

Лучшие сервера minecraft, каждый найдет себе место у нас!

Сервер Wealth - the Middle Ages, версия клиента: 1.8.8, доступен по адресу: server.wealth-mc.net
Или, если не доступен по домену, тогда - IP-адрес94.130.228.41

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Бред обкуренного

Поделитесь материалом в социальных сетях:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LiveinternetОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom

Моя мечта 8 мес. 2 нед. назад #4060

• keyfnbr
  • keyfnbr аватар
  • Заблокирован
Моя маленька мрія. я вирішив поділитися нею з вами.
.
а найголовніша мрія це купити верблюда і ходити з ним по місту під арабська трап. з плюсів верблюда годувати зовсім не треба пописав йому в рот і поїхав далі під арабська трап. В голову прийшла мені ця думка пару тижнів тому коли я ходив з мамою і татом в зоопарк я гладив верблюда і сміявся а верблюд дивився з радісним поглядом на мене і був щасливий і після цього я задумав купити його. я збираю гроші мені залишилося лише 20 тис гривень. я вже сказав альбом арабського трапа і від капав стародавній бабусин магнітофон. Думаю дівки району всі будуть мої побачивши мене здорового гордого Українського гарного хлопця верхи на верблюді.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

ресурспак такой 8 мес. 2 нед. назад #4061

• dimans2001@mail.ru
  • dimans2001@mail.ru аватар
  • Заблокирован
Я як то коли зі сходів впав головою об перилу взагалі думав що без руки залишуся, бо ногу взагалі не відчував. На ранок встаю вже в лікарні, кажуть рак легенів, а адже я в той день тільки насвай кидав. Все таки виписали мене з лікарні і я пішов ну як по дорозі мені зустрілися гапота і почала бити мене пляшками, ну я і дав драла через кладовище , а там собака за тином гавкає і говори "Зупинись їжак жи". Сказати, що я *****, нічого не сказати. а закінчилося все тим, що я ...
Последнее редактирование: 8 мес. 2 нед. назад от Korvinius.

допоможіть будь ласка. 8 мес. 2 нед. назад #4062

• keyfnbr
  • keyfnbr аватар
  • Заблокирован
вирішив я сьогодні пограти на вашому сервері і натрапив на проблему мене вбив і обікрав здається адмін він прилетів мені за спину і вдарив мене по голові рукою і я впав з обриву -я кричав мама я не хочу вмирати. але я все одно впав в низ і розбився а речі мої пропали коли я повернувся на те місце. що робити мені ? куди звернеться не хто не може допомогти. я намагався поговорити з народом але мене не хто не розуміє.я вирішив сам зайнятися крадіжками грабежами сутенерством і приступностью але у мене не вийшло я прийшов в будинок до невідомого мені реміснику що б його пограбувати а він мене побив і забрав мої речі ще й на кричав матом на мене що я дебіл і де сало. і я задумався де моє сало і я пішов шукати сало по дому і знайшов його в холодильнику і знову продовжив грати. сало мені допомогло вгамується

Моя мечта 8 мес. 2 нед. назад #4064

• dimans2001@mail.ru
  • dimans2001@mail.ru аватар
  • Заблокирован
Теж, до речі, була така мрія в дитинстві ну вона в принципі і зараз є, це відкрити свій завод з салом, де буде багато сало, дуже багато сало, щоб увійшовши на завод я міг "Купатися в салі" . І ось мені вже 25 і я все чекаю той момент коли я відкрию свій завод з салом. Є в когось якісь ідеї на рахунок того, "Як відкрити завод по виготовленню сало" ? Буду вдячний.

Моя мечта 8 мес. 2 нед. назад #4065

• keyfnbr
  • keyfnbr аватар
  • Заблокирован
арна мрія. Головне не соромся своєї мрії.йди за своєю мрією.Пам'ятай весь світ проти тебе але ти правий.будь зухвалим ежж жи. Якщо ти хочеш сало бери його рви зубами чіпляйся за найменший шанс отримати його, якщо потрібно вбивай заради нього але пам'ятай ежжи треба бути зухвалим треба бути.
Ми вічні ми не загибаемый.

Бред обкуренного 8 мес. 2 нед. назад #4066

• keyfnbr
  • keyfnbr аватар
  • Заблокирован
будемо будувати будинок для будівництва я буду використовувати тільки дерево бо це натуральний продукт і одразу одна історія пов'язана з деревом.
- був у мене один українець повісився на дубі з шматком сала в зубах.
так ось дерево натуральний продукт, тому не шкідливий. ми будуємо будинок 10 блоків на 10 блоків робимо дах. відразу розповім історію про дах.
- був у мене друг один він в псих лікарню потрапив у нього криша поїхала.
так ось добудовуємо дах і робимо отвір для дверей.
історію про отвір, я розповідати не буду.
далі робимо 3 вікна на останніх сторонах де немає дверей .
під дверима копаємо яму 20 блоків вниз для гостей там їх будемо зустрічати головне не говорити про яму.
історія про яму - був випадок у мене один в дитинстві я зайшов до бабусі в гості, а вона викопала яму і я туди впав і вона кожен день скидала помиї.
так от далі ми будемо прикрашати будинок прикрасимо його травою.
був у мене один випадок нанюхались з одним травою і він повісився на думі з салом в зубах і сьогодні він там важить я приходжу і граю з ним іноді палицю кидаю або палицею б'ю його по ногах і руках пару разів по голові бив але він почав кричати я злякався, що він ще живий і я його добив палицею. продовження історії я потім допишу
Последнее редактирование: 8 мес. 2 нед. назад от Korvinius.

Бред обкуренного 8 мес. 2 нед. назад #4067

• Korvinius
  • Korvinius аватар
  • Хранитель
  • Спасибо получено: 1430
IP 89.251.155.240 - Russian Federation, Казань.
Очередной троль... Не надоело свой бред гуглопереводчиком с русского на украинский переводить?
Спасибо сказали: Tdj3, piramida
Время создания страницы: 0.133 секунд

Copyright © 2014 WEALTH*